Latvijas simtgades dievkalpojums pārcelts uz luterāņu baznīcu
16.11.2018.

Lai atzīmētu kristīgā vienotībā Latvijas simtgadi kopš neatkarības atgūšanas, Ogres baptistu draudzes svētdienas dievkalpojums tiek atcelts, lai Ogres luterāņu baznīcā vienotos starpkonfesionālā dievkalpojumā kopā ar citu draudžu kristiešiem, kā arī pilsētas domes pārstāvjiem.

 

Jāatzīmē, ka ilgus gadus tieši Ogres luterāņu baznīcā vairākas kristīgo konfesiju draudzes organizēja savus dievkalpojumus, tāpēc kopīgs dievkalpojums ir kā pateicības Dievam arī par sadarbību, kas ir bijusi kristīgo draudžu starpā.

 

Starkonfesionālā dievkalpojumā uzrunu sacīs gan baptist draudzes mācītājs Dainis Pandars, gan kristiešu draudzes "Vārda Spēks" mācītājs Agris Ginko, kā arī luterāņu draudzes mācītājs Mārtiņš Kalējs. Dievkalpojumā muzikāls priekšnesums būs arī no baptistu draudze ansambļa, koncertmeistares Agitas Lagzdiņas vadībā, kā arī no citu mūziķu puses.

 

Dievkalpojuma laikā būs iespēja arī ziedot atbalstu Ukrainas bāreņiem, kuri Austrumukrainas kara apstākļu dēļ ir zaudēši savus vecākus un šajā nedēļā arī viesojas Ogrē.

 

Dievkalpojuma sākums pl.10 Ogres Evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcā, Brīvības ielā 51

Dievkalpojumu laiki:

svētdien plkst. 11:00

ceturtdien plkst. 19:00


Lūgšanas: 

trešdien plkst. 8:00 (vīriem)

svētdien plkst. 10:30 (visiem)

lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr