Ogres Trīsvienības baznīcas ansamblim iznācis jauns mūzikas albums
31.12.2012.

Būs reiz diena, kad visi cilvēki stāsies Dieva priekšā, bet tiem, kuri būs uzticējuši savu dzīvi Jēzum Kristum, atvērsies Debesu vārti, pa kuriem varēs ieiet mūžībā pie Debesu Tēva. Jaunais Ogres Trīsvienības baznīcas ansambļa mūzikas albums ar nosaukumu „Kad Debess vārtus vaļā vērs” aicina klausītājus domāt tieši par šo brīdi.

 

„Mūsdienu pasaulē mēs tiekam aicināti vairāk domāt par šīs zemes lietām, mantu un cilvēkiem, taču bieži vien mēs aizmirstam domāt par mūžību un mūsu dvēseles glābšanu, ko varam iemantot caur ticību Jēzum Kristum. Šis mūzikas albums ir kā atgādinājums par priekšā stāvošo iespēju, kas dota katram cilvēkam – nonākt Debesīs”, par jauno kompaktdisku izsakās Dainis Pandars, Ogres Trīsvienības baptistu draudzes sludinātājs.

 

Šajā mūzikas diskā ir iekļautas 12 kompozīcijas, no kurām divas - „Lūdzu un gaidu” un „Tad kad noskumis jūtos” ir sakomponējusi ansambļa vadītāja Agita Lagzdiņa. Vairākas ārzemju izpildītāju dziesmas ir tulkotas latviski, tai skaitā arī spiričueli.

 

Šajā ierakstā piedalījās Ogres Trīsvienības baptistu draudzes ansamblis, solisti Liene Pandare, Annija Lagzdiņa, Jūlija Cauna, taustiņinstrumenti – Agita Lagzdiņa, ģitāra Raimonds Lagzdiņš, klarnete – Ivo Jašs.

 

Šobrīd mūzikas albumu var iegādāties Ogres Trīsvienības baptistu draudzes grāmatgaldā svētdienās pēc dievkalpojuma no pl.12:30, taču drīzumā tas būs pieejams arī plašākam interesentu skaitam citās pārdošanas vietās.

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr