31.maijā Ogrē ieradīsies vīrs ar 24 kg smagu un 3,6 m augstu krustu
29.05.2013.

31. maijā plkst.19:00 vīrs, kura sirds lielākā vēlēšanās ir pastāstīt citiem vēsti par krustu, ieradīsies Ogres skvērā. Lindsijs Hamons (Lindsay Hamon) ar 24 kg smago un  3,6 metri augsto krustu jau apstaigājis 19 pasaules valstis, bet Latvija ir divdesmitā. Dienā Lindsijs noiet apmēram 28 km bieži vien nezinot, kur apmetīsies pa nakti un kā viņu uzņems. Tomēr viņš drosmīgi devies cauri arī musulmaņu zemēm un vietām, kur par Krustu cilvēki nav iepriekš dzirdējuši. Pats Lindsijs Hamons ir no Lielbritānijas.

 

„ Intervijās man bieži jautā, kādu vēsti es vēlos pateikt konkrētajai valstij. Parasti es norādu, ka krusts attiecas uz visām dziļākajam sabiedrības problēmām. Problēmas „sirds” ir bieži vien cilvēka sirds problēma, piemēram, korupcija, ģimeņu izjukšana, narkotikas un alhokolisms u.c. Esmu piedzīvojis, ka daudzi atrod piedošanu un jaunu dzīvi caur vēsti par krustu,” stāsta Lindsijs Hamons.

 

Par cilvēku attieksmi Lindsijs saka: „Cilvēkiem, redzot krustu, lielākoties rodas intriga uzzināt, kas man padomā. Pēc sarunas visbiežāk esmu sajutis sirsnīgu attieksmi un viesmīlību, nevis noraidījumu- pat musulmaņu zemēs. Ja cilvēks ir gatavs, labprāt lūdzu par viņu, kā arī par ciemu, pilsētu vai vietu, kurai dodos cauri, lai Dievs to svētī garīgi, sociāli un ekonomikas jomā.”

 

Lindsijs ir sarakstījis grāmatu „When God Takes Over”, kurā ir daudzi stāsti par to, ko Dievs ir darījis viņa ceļojumu ar krustu laikā. Tāpat ir iespejams iepazīties ar plašāku informāciju www.lindsayhamon.com. Dažkārt šo vīru pavada brīvprātīgs tulks no konkrētās zemes, šoreiz Ogrē kopā ar Lindsiju būs Ogres Trīsvienības baptistu draudzes sludinātājs Dainis Pandars, kurš palīdzēs visiem interesentiem sazināties. Jau sestdienas rītā no Ogres Trīsvienības baptistu draudzes Vidus pr.15 Lindsijs Hamons dosies tālāk savā misijas ceļojumā uz Ķegumu, Rembati un Lielvārdi. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Pandare

Ogres Trīsvienības baptistu draudzes

Sekretāre

 

Papildinformācija:

Dainis Pandars

Ogres Trīsvienības baptistu draudzes

sludinātājs

t. 28899025

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr