Svētīšanās dievkalpojumi Ogrē
19.03.2024.

Lai gaidāmie Kristus Augšāmcelšanās svētki nebūtu tikai ikgadējā tradīcija, bet tie tiktu sagaidīti ar atjaunotu sirds ticību, Ogres Trīsvienības baptistu draudze no 21.-24.martam organizē svētīšanās dievkalpojumus, kuri tradicionāli tiek rīkoti, lai aicinātu ikvienu pastiprināti meklēt Dievu un Viņa vadību savā dzīvē.

 

Ceturtdien un piektdien dievkalpojumi  būs pl.19:00, kas iesāksies ar slavēšanas un pielūgsmes laiku. Ceturtdien sludināt ir aicināts Ventspils Vasarsvētku draudzes mācītājs Valdis Kalniņš. Savukārt, piektdien dievkalpojums būs primāri orientēts uz jauniešu auditoriju un tajā īpašie viesi būs ASV misionāri Kriss un Melisa Robinsoni, kuri desmit gadus ir kalpojuši Indonēzijā, lai aizsniegtu musulmaņus ar evaņģēliju. Kriss ir arī tuvcīņas meistars, bet Melisa ir mūziķe, kura vadīs arī pielūgsmes laiku.

 

Savukārt, sestdien no 10:00-17:00 notiks seminārs kopā ar teoloģijas doktoru Juri Doveiko “Draudze pēdējās dienās”, kas palīdzēt vairāk izprast pravietojumus par pēdējiem laikiem un kā orientēties par pasludinātajiem notikumiem saskaņā ar biblisku laika izpratni. Semināram nepieciešama iepriekšēja reģistrācija līdz vietnē: ej.uz/ogredoveiko

 

 

 

Svētīšanās dievkalpojumi noslēgsies svētdien, pl.11:00, kad sludinās mācītājs no Norvēģijas Agnārs Šēls, atzīmējot Kristus iejāšanas svētkus Jeruzālemē.

 

Sestdienas un svētdienas pasākumiem varēs sekot līdzi arī Youtube tiešraidē draudzes kanāla saitē: https://www.youtube.com/@otbaznica

 

 

Vairāk informācija: https://www.facebook.com/ogrestrisvienibasbaznica/

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr