Iznākusi grāmata Svētā Gara dāvanu praktiskai lietošanai draudzes dzīvē
04.10.2022.

Lai palīdzētu Latvijas kristiešiem atklāt savas Svētā Gara dāvanas, klajā ir nākusi Dr. Johannesa Raimera un mācītāja Daiņa Pandara grāmata "Apdāvināts kalpošanai. Gara dāvanas praktiskai lietošanai draudzes dzīvē".


Grāmatā ir iespējams iepazīties ar 26 Bībelē atrodamajām Gara dāvanām, to raksturojumu, nozīmi draudzes dzīvē, praktisko pielietojumu uc. Katrai no dāvanām ir minēts arī kāds piemērs no Latviešu kristiešu dzīvēm un to izpausmi viņu kalpošanā.

Materiāls primāri paredzēts draudžu mazo grupu lietošanai, taču tas būs noderīgs arī individuālai lietošanai. Drīzumā grāmata būs pieejama arī krievu valodā.

 

Dr. Johanness Raimers ir misiju studiju un starpkultūru teoloģijas profesors Eversbahas Lietišķās mākslas universitātē Vācijā un Dienvidāfrikas Universitātē. Kopš 2016. gada septembra viņš vada Pasaules Evaņģēliskās Alianses Miera un izlīguma tīklu. Viņa grāmatas ir izdotas vairāk kā 15 valodās.

 

Māc. Dainis Pandars kopš 2010.gada kalpo kā garīdznieks Ogres Trīsvienības baptistu draudzē, kā arī Ikšķiles topošajā baptistu draudzē. Kopā ar Stratēģisko Attīstības Centru piedalās draudžu izvērtēšanas un izaugsmes kalpošanā, organizē māceklības un dvēseļkopšanas seminārus un retrītus, kā arī regulāri piedalās raidījumos “Latvijas Kristīgajā Radio”. Vairākus gadus ir pasniedzis tēmu par Gara dāvanām Baltijas Pastorālajā Institūtā.

 

Grāmatu var iegādāties jaunajā interneta grāmatu veikalā: parakletos.lv , kurā ir iespēja ērti iegādāties arī citas grāmatas par māceklību un dvēseļkopšanu latviešu, angļu un krievu valodās.

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr