Notiks integrējošs dievkalpojums cilvēkiem ar kustību traucējiem
22.09.2022.

Lai iedrošinātu cilvēkus ar kustību traucējumiem un veicinātu viņu integrāciju sabiedrībā, svētdien, 25.septembrī Ogres Trīsvienības baznīcā notiks “Spēju kustības” dievkalpojums, kurā dziedās, stāstīs savus dzīves stāstus un citādi kalpos cilvēki, kuri dažādu iemeslu dēļ atrodas invalīdu ratiņos vai dzīvo ar kādu funkcionālu veselības traucējumu.


“Mums sabiedrībā ir tendence vērtēt cilvēkus pēc ārienes, kas mums traucē iepazīt viņu iekšējo būtību un tādejādi distancēties. Tas, ka cilvēks atrodas invalīdu ratiņos, vēl nenozīmē, ka viņa intelektuālās vai garīgās spējas ir ierobežotas. Mēs vēlamies lauzt stereotipus un mazināt spriedzi sabiedrībā attiecībā uz cilvēkiem ar kustību traucējumiem, un nojaukt psiholoģiskās sienas, kas veidojās īpaši komunisma laikā, kad vēl tika lietots teiciens “padomju savienībā invalīdu nav”, par gaidāmo dievkalpojumu izsakās draudzes mācītājs Dainis Pandars.

 

Dievkalpojumā ir aicināts piedalīties ikviens, kuram šī tēma ir aktuāla, jo svētrunas temats “No nespēka uz Spēku” ir domāts katram, kurš domā par savu spēju potenciāla attīstīšanu, neatkarīgi no sava veselības stāvokļa. Dievkalpojums sākums ir pl.11:00 un to ir iespēja apmeklēt Ogrē, Vidus prospektā 15.

 

"Spēju Kustība" ir kustība cilvēku ar invaliditāti iekļaušanai sabiedrībā un kristīgajā kopienā un vairāk par šo kustību var uzzināt fb.com/SpejuKustiba

 

Ogres Trīsvienības baptistu draudzes dievkalpojums var skatīties arī vietnē: https://www.youtube.com/c/otbaznica

 

 

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr