ReTV translēs Ogres ģimenes dienai veltīto dievkalpojumu
03.06.2022.

Lai aktualizētu ģimenes nozīmi sabiedrībā, sestdien 4.jūnijā pl.11:00 Ogres Trīsvienības baznīcā notiks ģimenes dienai veltīts starpkonfesionāls dievkalpojums, kuru tiešraidē pārraidīs arī Reģionālā televīzija (ReTV).


Dievkalpojumā par ģimenes tēmu uzrunas teiks baptistu mācītājs Dainis Pandars, adventistu mācītājs Ainars Gailis un luterāņu mācītājs Rolands Pētersons. Muzicēs adventistu draudzes ansamblis.

 

“Šajā nedēļas nogalē varam atzīmēt gan ģimenes svētkus Ogrē, gan arī Vasarsvētkus jeb Svētā Gara izliešanās svētkus, kurus atzīmē visa kristīgā pasaule. Abi šie svētki liecina par ģimeniskām attiecībām un to nozīmi cilvēka dzīves kvalitātē, jo arī Dievs mums ir atklājies kā Tēvs, kas sūtījis virs zemes savu Dēlu, lai mūs piepildītu ar Sava Gara mīlestību. Arī cilvēka dzīvē ir vajadzīga gan tēva gādība, mātes mīlestība, gan brāļu un māsu sadraudzība,” par gaidāmajiem svētkiem izsakās Dainis Pandars.

 

Ģimenes dienai veltītajā dievkalpojumā ir aicināts piedalīties ikviens interesants un tas noritēs Ogres Trīsvienības baptistu draudzē, Vidus prospektā 15.

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr