Svētdien Ogres draudzē viesosies āfrikāņu sludinātājs Džeralds no Ugandas
01.05.2013.

Svētdien, 5.maijā pl.11 Ogres Trīsvienības baptistu draudzes (OTBD) dievkalpojumā būs iespēja dzirdēt sludinātāju no Āfrikas Džeraldu Kvitegerezu.

 

Brālis Džeralds ir bīskaps Ugandā pār vairāk kā 30 kristiešu draudzēm, kā arī uzsācējs organizācijai „Alpha Orphanage Project „, kas palīdz 500 bāreņiem iegūt pajumti, barību un izglītību.

 

„Āfrikāņu temperaments, dedzīga ticība un karsta mīlestība uz Jēzu ir bīskapam Džeraldam raksturīgās iezīmes, kas ļauj Dievam spēcīgi caur viņu darboties,” saka OTBD sludinātājs Dainis Pandars,  atceroties āfrikāņu sludinātāja ciemošanos draudzē pirms gada.

 

„Atceros, ka pēc dievkalpojuma brālis Džeralds aicināja tos cilvēkus iznākt draudzes priekšā, kuri vēlētos saņemt aizlūgšanu. Man liekas, ka priekšā iznāca gandrīz visi cilvēki!” ar sajūsmu atceras D.Pandars.

 

Tā kā bīskaps Džeralds darbojas Āfrikā ar bāreņiem, svētdien dievkalpojumā būs iespēja finansiāli ziedot, lai atbilstītu viņa darbu.

 

Pēc viesošanās baptistu draudzē, brālis Džeralds svētdien plkst.15 kalpos arī draudzē „Dieva mājas”, Brīvības ielā 30.

 

Džeralds ir jau vairākkārtīgi viesojies Latvijā, apciemojot dažādu konfesiju draudzes. Šogad viņš mūsu valstī ir jau kopš 10.aprīļa.

 

Šeit ir iespēja apskatīt viņa viesošanos Tukuma baptistu draudzē:

http://www.youtube.com/watch?v=qM20yzmjK0U

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr