Ogres DOMS izdod mākslinieciski noformētu 2021.gada sienas kalendāru
30.11.2020.

Lai nākamā gada laikā palīdzētu vairāk domāt par to kāds ir Radītājs, klajā nācis 2021.gada sienas kalendārs “Viņš ir”. Katrā mēneša lapā Radītāja īpašības ir noformētas mākslinieciskā akvarelī, kurš tapis sadarbojoties māksliniecei Kristīnei Jukmanei un garīdzniekam Dainim Pandaram.


“Adventa laiks mums aicina domāt par garīgām vērtībām, kuras mums palīdz iegūt spēku, ejot cauri šī brīža grūtajiem apstākļiem. Kalendārs nav piesātināts ar daudziem reliģioziem tekstiem, bet ar vienu īpašības vārdu, kas ikmēnesi būs redzams uz skaista akvarelī uzgleznota debesu fona. Tāpēc kalendārs būs iedrošinājums ikvienam, neatkarīgi no viņa ticības pieredzes,” par jauno sienas kalendāru izsakās Dainis Pandars.

 

“19. psalmā rakstīts – “Debesis daudzina Dieva godu un izplatījums izteic Viņa roku darbu!” Mazumiņu no tā visa, šovasar esmu ietērpusi akvarelī, pievienojot ar roku rakstītu tekstu, kas šobrīd ir mana aizraušanās,” par tapušajiem ikmēneša mākslas darbiem izsakās to autore Kristīne Jukmane.

 

Jauno kalendāru var iegādāties labdarības veikalos “Hopen” – Ogrē (Skolas 18), Rīgā (Mazā Nometņu ielā 32 un Kurzemes pr.132a), kā arī kristīgās literatūras un dāvanu veikalā “Amnis”, Rīgā, Lačplēša 37. Internetā kalendārs pieejams pasauleberniem.lv .

 

Kalendārs ir tapis sadarbībā ar jauno D.Pandara iniciatīvu Ogres DOMS, kas aicina svētdienas rītos pl.10 domāt par dzīvei svarīgiem jautājumiem klātienē Ogrē, Vidus pr.15 vai tiešsaistē Youtube kanālā. Vairāk informācijas: fb.com/ogresdoms

 

Kalendāra decembra mēnesis

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 10:00 Ogres DOMS, kā arī plkst. 12:00 regulārais dievkalpojums.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr