Ierašanās dievkalpojumos tikai reģistrējoties
14.11.2020.

Sakarā ar jauno situāciju uz dievkalpojumiem patreiz var ierasties 20 cilvēki, tāpēc, ja plānojiet, būtu nepieciešams piereģistrēties līdz sestdienas pl.20: ej.uz/dvkogre

 

Sīkāka informācija:

 

MK rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” noteikts, ka līdz 2020.gada 6.decembrim katram cilvēkam publiskās telpās jāparedz vismaz 10 m2, kas mūsu lielajā zālē pieļauj vienlaikus 20 apmeklētājus.

 

Ņemot vērā dievkalpojumu apmeklētību pirms krīzes situācijas, katram, kas vēlas, ir iespēja arī tagad apmeklēt draudzi klātienē vismaz divas reizes mēnesī, iepriekš piesakoties!

 

Lai varētu rezervēt Jums un Jūsu ģimenei vietu Ogres Trīsvienības baznīcā, Vidus pr.15, lūgums reģistrēt sevi un arī savus mājsaimniecības locekļus ne vēlāk kā līdz sestdienas pl. 20.00, aizpildot sekojošo anketu uz katru dievkalpojumu atsevišķi! Jums pa norādīto tālruni tiks paziņots, vai esat pieļaujamo 20 skaitā.

 

Ja līdz dievkalpojuma sākumam neieradīsieties, lūdzu paziņojiet, lai Jums paredzēto vietu nepieciešamības gadījumā varētu aizņemt kāds cits!

 

Atgādinām, ka apmeklētāji ierodas un sēž tikai individuāli, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus, lietojot mutes un deguna aizsegus. Ikviens ir aicināts īpaši izvērtēt riskus, pirms apmeklēt publiskās vietas, t.sk. dievnamus un neatstāt māju, ja ir saaukstēšanās slimību simptomi vai noteikti kādi individuāli pulcēšanās ierobežojumi.

 

Paldies par sapratni!

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 10:00 Ogres DOMS, kā arī plkst. 12:00 regulārais dievkalpojums.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr