Dievkalpojumi turpmāk caur reģistrēšanos personalizētās sēdvietās
17.10.2020.

MK 360 noteikumos p. 16.2 noteikts, ka līdz 2020.gada beigām, organizējot publiskus pasākumus iekštelpās, apmeklētāji atrodas fiksētās, personalizētās sēdvietās.


Lai novērstu drūzmēšanos pirms dievkalpojuma un varētu rezervēt Jums un Jūsu ģimenei vietu Ogres Trīsvienības baznīcā, Vidus pr.15, lūgums reģistrēt sevi un arī savus mājsaimniecības locekļus ne vēlāk kā līdz sestdienas pl.20, aizpildot sekojošo anketu uz katru dievkalpojumu atsevišķi, kuru atradīsiet šeit – ej.uz/dvkogre! Jums pa norādīto tālruni tiks paziņots sēdvietas Nr.


Ja līdz dievkalpojuma sākumam neieradīsieties, Jums paredzēto vietu nepieciešamības gadījumā aizņems cits dievkalpojuma apmeklētājs. Maksimālais vietu skaits dievkalpojuma zālē ir 72 vietas.

 

Patreiz, diemžēl, jaunie noteikumi mums neļauj noturēt svētdienas skolu klātienē, tāpēc svētdienas skola un bērnu pieskatīšana šobrīd ir atcelta. Tāpat arī bērni dievkalpojuma laikā drīkstēts atrasties tikai kopā ar saviem vecākiem dievkalpojuma zālē tam norādītajās sēdvietās un bērnu patvaļīga staigāšana ārpus zāles, pie esošajiem noteikumiem, ir aizliegta!

 

Tā kā rīt, 18.oktobrī pl.10 mums notiek tikai viens dievkalpojums Ogres DOMS formātā, kuru filmēs arī LTV, lūgums, ja esiet piereģistrējies, ierasties laicīgi uz pl.9:45. Ja plānojiet palikt mājās, tad dievkalpojumu tiešraidē varēs vēros Ogres DOMS Youtube kanālā: https://www.youtube.com/channel/UC3jYa3SFLayHL9_jvi5VH5w

Paldies par sapratni!

 

Ar cieņu, mācītājs Dainis Pandars

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 10:00 Ogres DOMS, kā arī plkst. 12:00 regulārais dievkalpojums.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr