Ogres DOMS aicina oktobrī “izpētīt” cilvēku
01.10.2020.
Lai palīdzētu labāk izprast mūsu cilvēcisko būtību, svētdienās pl.10, Vidus prospektā 15 ir iespēja apmeklēt pasākumu Ogres DOMS, kur oktobrī tiks sīkāk apskatīta tēma “Kas es esmu”. Četrās svētdienās būs iespējas domāt par tematiem – “Kas ir cilvēks” (04.10.), “Tavs potenciāls” (11.10.), “Rakstura izpēte” (18.10.) un “No kurienes kompleksi?” (25.10.).

Tāpat 11.oktobrī pasākumā viesosies pazīstamā dziedātāja Kristīne Prauliņa, kura izpildīs kādas sev tuvas kompozīcijas, kā arī piedalīsies nelielā intervijā par jautājumiem, kas saistīti ar dzīves jēgu. Katrā Ogres DOMĀ ir iespēja klausīties kādos muzikālos priekšnesumos, cilvēku dzīves stāstos, kā arī piedalīties diskusijā par attiecīgo tematu.

 

“Ogres DOMS ir sava veida domnīca, caur kuru mēs aicinām cilvēkus domāt par dzīves svarīgajiem jautājumiem - dzīves jēga, personas pilnveidošanās, attiecības ģimenē uc. Nereti dzīves skrējiens mūs tā ierauj, ka mūsu dzīve sastāv tikai no diviem elementiem darbs un atpūta. Domāju, ka svētdienai ir jābūt dienai, kurā ne tikai varam atpūsties, bet arī izvērtēt savu iekšējo pasauli, stiprināt savu iekšējo cilvēku un ar pareizu sirds motivāciju uzsākt priekšā stāvošo darba nedēļu” par pasākumu izsakās organizators Dainis Pandars.

 

Norise Ogres DOMĀ norit brīvā atmosfērā, un jau no pl.9:30 apmeklētājiem ir pieejama kafija un uzkodas. Pasākumu ir iespējams apmeklēt kopā ar visu ģimeni, jo tā laikā bērniem ir iespēja piedalīties radošajās darbnīcās. Visas aktivitātes ir pieejamas bez maksas.

 

Vairāk par Ogres DOMS vietnē: facebook.com/ogresdoms

 

 

 

Video par pasākumu var noskatīties šeit: https://youtu.be/L_T3uJ8JeCE

 

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 10:00 Ogres DOMS, kā arī plkst. 12:00 regulārais dievkalpojums.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr