Ogres DOMĀ radošās darbnīcas bērniem organizēs “Rasas krāsas”
16.09.2020.

Lai palīdzētu vecākiem izrauties no darba skrējiena un ļautu domāt par dzīves svarīgajiem jautājumiem, Ogres DOMS turpina 20. un 27.septembra svētdienās pl.10, Vidus pr.15 organizēt tematiskas tikšanās, kuru laikā sadarbībā ar radošās izglītības centru “Rasas krāsas” norisināsies arī radošās darbnīcas bērniem.


Septembra tēma nesen izveidotajā pasākumā Ogres DOMS ir “Dzīves jēga”, kura tiek izklāstīta četrās tikšanās reizēs, lai mudinātu mūsdienu sabiedrību spraigajā dzīve ritmā neaizmirst savas eksistences mērķi un aicinātu domāt par dzīves plāniem pēc būtības.

 

“Reizēm mēs varam nostrādāt daudzas darba stundas vai iestāties augstskolā, īsti nepadomājot vai tas darbs vai izglītība ir paredzēta tieši man. Jēgpilnība, kā atzīst arī psiholoģija, ir ļoti svarīga vajadzība katram cilvēkam. Svētdiena mūsu kultūrā vienmēr ir bijusi kā diena pirms darba nedēļas, taču nereti mēs par maz izmantojam šo dienu, lai apstātos un paskatītos uz darba skrējienu “no malas”. Ogres DOMS ir tieši veidots ar mērķi, lai veidotu vidi caur kuru šo veselīgo pārdomāšanas ieradumu ievērot,” par jaunizveidoto pasākumu izsakās tās organizators Dainis Pandars.

 

Septembrī jau ir notikuši divi Ogres DOMS pasākumi, kuros tika pārrunāti temati “Kāda visam jēga?” un “Liktenis vai audzināšana?” un tos ierakstu var noskatīties pasākuma “Youtube” kanālā: https://www.youtube.com/channel/UC3jYa3SFLayHL9_jvi5VH5w?view_as=subscriber

 

 

 

20. un 27.septembra svētdienās vecākiem būs iespēja savas atvases pasākuma laikā dot iespēju piedalīties radošās izglītības centru “Rasas krāsas” radošajās darbnīcās, kurās kopā ar centra pedagogiem varēs gatavot sezonālus radošus darbiņus. Nodarbības ir bez maksas.

 

“Ik katru bridi mūsos piedzimst kāda ideju sēkliņa, kuru izvēlamies vai nu audzēt, kopt, sargāt, mīlestībā aplaistīt vai arī pretēji - noraidīt, nepievērst uzmanību vai pavisam atmest. Ir ļoti svarīgi, kāds ir manas izvēles treniņa skolotājs. Vislabāk, ja  skolotājs zin, kas ir mana radošuma sēkliņā ielikts. Cik labi, ja varu uzticēties, augt un mācīties Radošuma tēva vadībā darīt labāko, kam esmu radīts!”, izsakās centra vadītāja māksliniece Lauma Palmbaha.

 

 “Rasas krāsas” darbojas jau 11 gadu un 2018./2019.gadā tās licencēto programmu apmeklēja vairāk nekā 150 bērnu un jauniešu, un tajā māksla veiksmīgi sadzīvo ar tehnoloģijām un lieliski papildina cita citu.

 

Ogres DOMĀ ir raksturīga brīva atmosfēra, aktuāla tematika, iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, kā arī dažādi vizuāli mākslinieciski elementi, kas palīdz uztvert galvenās atziņas radošos veidos. Plānotais pasākuma ilgums ir stunda. No plkst. 9:30 tiek piedāvāta kafija un tēja. Vairāk informācijas: http://fb.com/ogresdoms

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 9:00 senioriem, kā arī plkst. 11:00 ar dievkalpojuma tiešraidi draudzes Youtube kanālā.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr