Vīru pārgājiens "Apsolītā Zeme"
05.07.2020.

Ogres Trīsvienības baptistu draudzes vīru kalpošana no 7.-9.augustam Kurzemes jūrmalā organizē vīru pasākumu “Apsolītā Zeme”, kur trīs dienu laikā vīriem būs iespēja braukt ar laivām, doties pārgājienā no Jaunciema līdz Pitragam, kā arī veidoties raksturā caur kādām izaicinošām aktivitātēm.

 

Lai varētu piedalīties vīru pasākuma, līdz 1.augustam būtu nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu, kuru var atrast šeit>>> (https://forms.gle/vZJpVrbzxkxP2XLp9)

 

Kopējās izmaksas varētu būt ap 35 EUR, taču tas ir atkarīgs arī no dalībnieku skaita, kā arī vai dalībnieks brauks ar laivām vai nē, jo tas paredzēts piektdienā pl.11 no Miķelbākas par Irbes upi (2 vietīgās laivas izmaksā 20 Eur, bet 3 vietīgās 30 Eur). Dalības maksa veicama uz vietas skaidrā naudā. Konkrētākas detaļas un norādes tiks aizsūtītas uz epastu pēc anketas aizpildīšanas 4.augustā.

 

Vīru pasākumā var piedalīties arī pieaugušie ņemot līdzi savas jaunākās atvases, tomēr izvērtējot viņu iespējas veikt 17 km garo pārgājienu gar jūras krastu.

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 9:00 senioriem, kā arī plkst. 11:00 ar dievkalpojuma tiešraidi draudzes Youtube kanālā.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr