Līdz 9.jūnijam svētdienās divi dievkalpojumi
23.05.2020.

Līdz 9.jūnijam, katru svētdienu Ogres Trīsvienības baptistu draudzē plāno aizvadīt 2 dievkalpojumus.

 

Lai nodrošinātu senioriem drošu dievkalpojuma apmeklējumu, tad pl.9 dievkalpojuma laiks būtu primāri paredzēts senioriem un viņu pavadoņiem, bet, ja ir vietas, tad arī jebkuram citam (pagājušajā reizē vēl bija vieta).

Pl.11 notiks tiešraides dievkalpojums, kuru varēs redzēt draudzes Youtube kanālā un tas būs atvērts ikvienam apmeklētājiem.

 

Iepriekšēja pieteikšanās pie Aijas Grīnbergas (29332644) nepieciešama tikai tad, ja grib sev garantētu vietu dievkalpojumā, jo apmeklētāju skaits ir atkarīgs no telpas iespējām ievērot 2 m distanci, kas mūsu draudzes gadījumā ir vairāk kā 25. Taču piereģistrētā vieta var tikt aizņemta, ja nav notikusi ierašanās 5 min pirms dievkalpojuma sākuma, tāpēc - esiet laicīgi!

 

Lai arī dievkalpojumā būs apkalpojošais personāls, kurš rūpēsies par 2 m distances ievērošanu un dezinfekcijas līdzekļu pieejamību, draudzes vadība tomēr aicina katru izvērtēt riskus, pirms doties ārpus mājas apmeklēt dievnamu, kā arī publiskās vietas un organizētus pasākumus. Būsim atbildīgi, izvērtēsim savu veselību un apmeklēsim dievnamu, neapdraudot savu un līdzcilvēku veselību, nepieciešamības gadījumā, vērosim dievkalpojumu tiešsaistē.

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 9:00 senioriem, kā arī plkst. 11:00 ar dievkalpojuma tiešraidi draudzes Youtube kanālā.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr