17.maija svētdienā divi dievkalpojumi
16.05.2020.

Sakarā ar Tieslietu ministrijas 12.maija lēmumu atļaut apmeklēt dievkalpojumus, ievērojot 2 metru distanci, Ogres Trīsvienības baptistu draudze, 17.maija svētdienā, organizē divus dievkalpojumus pl.9 un pl.11.

Lai nodrošinātu senioriem drošu dievkalpojuma apmeklējumu, tad pl.9 dievkalpojuma laiks būtu paredzēts senioriem un viņu pavadoņiem, bet pl.11 notiks tiešraides dievkalpojums, kuru varēs redzēt draudzes Youtube kanālā un būs atvērts arī apmeklētājiem.

 

Lai arī dievkalpojumā būs apkalpojošais personāls, kurš rūpēsies par 2 m distances ievērošanu un dezinfekcijas līdzekļu pieejamību, draudzes vadība tomēr aicina katru izvērtēt riskus, pirms doties ārpus mājas apmeklēt dievnamu, kā arī publiskās vietas un organizētus pasākumus. Būsim atbildīgi, izvērtēsim savu veselību un apmeklēsim dievnamu, neapdraudot savu un līdzcilvēku veselību, nepieciešamības gadījumā, vērosim dievkalpojumu tiešsaistē.

 

Savukārt, ceturtdienās dievkalpojums joprojām notiek tiešsaistē Zoom versijā pl.20, kurā apmeklētāji var piedalīties no savām mājsaimniecībām. Piedalīšanās Zoom dievkalpojumā iespējama sūtot pieprasījumu uz draudzes epastu: otbdraudze@gmail.com, pretī saņemot ID linku, kurš tiek regulāri nosūtīts arī Whatsapp aplikācijā regulārajiem draudzes interesentiem un apmeklētājiem.

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 9:00 senioriem, kā arī plkst. 11:00 ar dievkalpojuma tiešraidi draudzes Youtube kanālā.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr