Pielūgsmes vakars kopā ar Nauri Malāhovu
13.02.2020.

Lai pastiprināti meklētu Dieva vadību, tuvumu un spēku 22.februārī pl.18:00 Ogres Trīsvienības baptistu baznīcā notiks pielūgsmes vakars kopā ar kristīgo pielūgsmes vadītāju Nauri Malāhovu. Uz šo vakaru aicināts pievienoties ikviens interesents no Ogres, kā arī no tuvākas vai tālākas apkārtnes. Ieeja ir bez maksas, taču būs iespēja atbalstīt šo vakaru ar labprātīgo ziedojumu.

 

Pirms šī pasākuma, 20. un 21.februārī Ogres Trīsvienības baznīcā notiks arī svētīšanās sapulces, kurās piedalīsies Latvijas kristīgajā pasaulē pazīstami mācītāji. Šo sapulču mērķis ir personīgā garīgā atjaunotne, kuru savā laikā nodibināja draudzes kādreizējais mācītājs Gunārs Lagzdiņš. Svētīšanās sapulču sākums pl.19, un tajās paredzēta pielūgsme, Dieva Vārda sludināšana, kā arī iespēja saņemt personīgu aizlūgšanu.

 

“Ticīga cilvēka dzīvi saskaņā ar Rakstiem nav iespējams praktizēt cilvēciskā spēkā. Ir nepieciešams Dieva Gara pilnums, kas dod nepieciešamo garīgo spēku un ticības stāvokli, lai varētu dzīvot kristieša cienīgu dzīvi. Šīs trīs dienas ir iespēja katram cilvēkam, neatkarīgi no viņa ticības stāža, atjaunoties attiecībās ar Dievu, saņemt Viņa spēka piepildījumu un atklāsmi turpmākajam dzīves posmam. Šādi brīži mums ir nepieciešami regulāri, lai varētu mēs sekmīgi garīgi augt mūsu ticībā un spēkā,” par gaidāmajām svētīšanās sapulcēm izsakās Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars.

 

Ogres Trīsvienības baptistu draudze atrodas Ogrē, Vidus prospektā 15, kurā iepriekšminētie pasākumi paredzēti sekojošos laikos:

20.februāris pl.19 Svētīšanās sapulce 1

21.februāris pl.19 Svētīšanās sapulce 2

22.februāris pl.18 Pielūgsmes vakars svētīšanās sapulces 3 ietvaros ar Nauri Malāhovu.

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 9:00 senioriem, kā arī plkst. 11:00 ar dievkalpojuma tiešraidi draudzes Youtube kanālā.
  • Ceturtdienās plkst. 19:00

Lūgšanas: 

  • trešdien plkst. 8:00 (vīriem)
  • svētdien plkst. 10:30 (visiem)
  • lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr