Alfa kurss ticības pamatu apgūšanai
21.02.2019.

Lai draudzīgā atmosfērā interesentiem būtu iespēja iepazīt ticības pamatus attiecībās ar Dievu, no 7.marta ceturtdienās pl.18:30 Ogres Trīsvienības baznīcā notiks ALFA kurss. Alfa kurss ir brīva formāta 11 nedēļu interaktīvu lekciju un diskusiju cikls, kur tiek apspriesti kristietības pamatjautājumi. Bez spiediena. Bez saistībām. Bez maksas.

 

Alfa kursa tēmas lasīs dažādu konfesiju mācītāji un kristieši, pēc kurām brīvā gaisotnē būs iespēja pārrunāt un diskutēt par dzirdēto. Katrs vakars sāksies ar siltu maltīti.

 

Alfa darbojas jau vairāk nekā 30 gadus, un tagad notiek vairāk nekā 66000 baznīcās un citās vietās visā pasaulē. Tas ir devis iespēju vairāk nekā 24 miljoniem cilvēku visā pasaulē izmēģināt Alfu. Tās formāts ir vienkāršs, ir pieejami kursu materiāli lai palīdzētu jums vadīt to ar saviem draugiem un draudžu resursiem.

 

"Mēs neesam tikai fiziskas būtnes, bet arī garīgas. Tāpēc katram no mums ir sava veida vilkme uz garīgām lietām. Alfa kurss ir lieliska vieta, kur ši vilkmei šauties," aicinot uz Alfa kursu izsakās Ogres Trīsvienības baptistu draudzes mācītājs Dainis Pandars

 

Vairāk informācijai, zvaniet: 28899025

Dievkalpojumu laiki:

svētdien plkst. 11:00

ceturtdien plkst. 19:00


Lūgšanas: 

trešdien plkst. 8:00 (vīriem)

svētdien plkst. 10:30 (visiem)

lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr