Izrāde Ogres kultūras namā "Debesu Vārti un elles liesmas"
11.08.2018.

Izdzīvo Mūžīgās dzīves realitāti – ar tādu aicinājumu izrādes "Debesu vārti & Elles liesmas" veidotāji uzrunā ikvienu Ogres pilsētas un novada iedzīvotāju.

 

17. augustā plkst. 19, 18. augustā plkst. 15 un 19. augustā plkst. 19 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē uz skatuves kāps aktieri no dažādām Ogres novada un tuvākās apkārtnes kristīgajām baznīcām, lai dotu iespēju mums katram ieskatīties sevī.

 

Laikā, kad tik ļoti svarīgs ir tas, ko var redzēt, aptaustīt, iegūt un lietot, ir vērts apstāties un aizdomāties, kas stāv aiz šīs dzīves dekorācijām. Vai viss, ko redzam ir īsts? Vai viss, ko darām, ir derīgs? Vai viss, ko sevī nesam, ir mūžīgs? Kas notiks brīdī, kad sirdspukstu monitorā parādīsies taisna līnija un nepārtraukts signāls? Ir vērts uzdot sev jautājumus. Ir vērts meklēt atbildes.

 

Izrāde ir tapusi Kanādā pirms 38 gadiem un apceļojusi vairāk kā 100 valstis un ir iztulkota vairāk kā 100 valodās. Pagājušajā gadā Ogrē izrādi noskatījās aptuveni 600 cilvēku.

 

Dialogi, kas tiek risināti lielākoties mums visiem ierastās situācijās –  mājās, ceļā, darbā, izklaides vietās, rada sajūtu, ka tiek stāstīts par mums pašiem, vai arī par mūsu radiem, draugiem vai kaimiņiem.

 

Pasākumu organizēAttīstības fonds "Celies" sadarbībā ar "Reality Outreach Ministries" un Ogres reģiona kristīgās baznīcas.

 

Pasākumu atbalsta Latvijas Kristīgais Radio (101,8 FM), Labdarības veikals "Hopen", Ogres novada Kultūras centrs un Ogres novada pašvaldība.

 

Ieeja bezmaksas.

Dievkalpojumu laiki:

svētdien plkst. 11:00

ceturtdien plkst. 19:00


Lūgšanas: 

trešdien plkst. 8:00 (vīriem)

svētdien plkst. 10:30 (visiem)

lūgšanu vakari mēneša trešajās piektdienās pl.21 (visiem)

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr