Muzikālā kalpošana

Draudzē šobrīd darbojas vairāki muzikālie sastāvi - draudzes ansamblis, koris, jauniešu muzikālā apvienība un bērnu ansamblis. Par pirmajiem diviem jums ir iespēja izlasīt vairāk:


Draudzes ansamblis

Draudzes ansambļa vadītāja ir Agita Lagzdiņa, kura strādājusi par pasniedzēju Latvijas Mūzikas Akadēmijā. Tieši mīlestība uz Dievu Agitai palīdz sekmīgi veidot draudzes ansambli un būt par koncertmeistari tā Kunga godam.

Ansablis parasti muzicē svētdienās Ogres Trīsvienības baptistu draudzē, taču dažkārt viesojas arī citās vietās. Ziemassvētku laikā ir vairāki koncerti arī ārpus draudzēm: skolās, pansionātos, kultūras namos un citur.

Repertuārs un aranžējumi ansambļa dziesmām ir ļoti mainīgi, gan tāpēc, lai piemērotos situācijai, gan arī, lai pārāk bieži neatkārtotos, sākot ar spiričueliem un beidzot ar klasisko mūziku.

Draudzes ansamblis ir ierakstījis četrus mūzikas diskus – 2001.gadā "Behind The Darkness" ("Viņpus Naktij"), 2003.gadā Ziemassvētku dziesmu albums "Holy Night" ("Svēta Nakts"), 2006.gadā „Mazliet par Debesīm”, 2012.gadā „Kad Debess vārtus vaļā vērs”.

 

Papildus informāciju par ansambli atradīsiet: draugiem.lv/otba

Dievkalpojumu laiki:

  • Svētdienās plkst. 10:00 Ogres DOMS, kā arī plkst. 12:00 regulārais dievkalpojums.

Lūgšanas: 

  • lūgšanu dievkalpojumi katru otro piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr