Bērni

Svētdienas skola


Bērniem ir iespēja apmeklēt bērnu svētdienas skolu. Svētdienas skolas mērķis ir palīdzēt vecākiem bērnu kristīgā audzināšanā.

Svētdienas skola bērniem norisinās svētdienās plkst.11:30 dievkalpojuma laikā, izņemot mēneša pirmās svētdienas, kurās bērni atrodas kopā ar vecākiem dievkalpojuma laikā un mācās klausīties. Tādējādi bērni netiek pilnībā nošķirti no vecākiem, bet var būt kopā ar viņiem un redzēt, kā pieaugušie dievkalpojumos veido attiecības ar Dievu.

Svētdienas skolas nodarbības notiek divās grupās: pirmsskolas bērnu grupa un skolas bērnu grupa. Abās grupās bērni mācās pēc Bērnu kristīgās izglītības apvienības (BKIA) izstrādātās programmas; pēc šīs programmas bērni tiek izglītoti visā pasaulē. Mācību gads sākas apmēram septembra vidū un beidzas jūnija vidū. Vasaras periodā dievkalpojuma laikā bērni tiek pieskatīti, stāstot liecības un misionāru stāstus. Katru gadu bērniem ir iespēja piedalīties svētdienas skolas pasākumos: septembrī-uzsākot mācības, decembrī- Ziemassvētkos, martā vai aprīlī- Lieldienās un skolas gada noslēgumā. Svētdienas skolas bērni kolektīvi apmeklē Latvijas Baptistu savienības organizēto Sporta dienu un Dziesmu dienu. Katru mācību gadu noslēdzot, bērni saņem sertifikātu par svētdienas skolas apmeklējumu.

Bērni, kuru vecums pārsniedz 12 gadus, piedalās tīņu pēcpusdienās/vakaros.

Svētdienas skolā pašlaik aktīvi kalpo 2 vīrieši, 7 sievietes un 5 pusaudži .

 

Svētdienas skolas vadītāja ir Ināra Roziņa

Dievkalpojumu laiki:

Svētdienās:

  • 11:00 Regulārais dievkalpojums

Lūgšanas: 

  • Lūgšanu dievkalpojums katru piektdienu pl.19

 

Adrese:

Vidus prospekts 15, Ogre

 

Youtube   fb   dr